شرایط و ضوابط

شما با خرید از سایت khoreh.ir شرایط زیر را پذیرفته اید:

  1. قیمت نهایی سبدخرید بایستی قبل از پرداخت نهایی چک شود و در صورت پرداخت عواقب آن به عهده خریدار می‌باشد.
  2. در صورت انصراف از خرید پس از پرداخت و قبل از استفاده، با کسر مبلغ ۱۰ هزار تومان به عنوان کارمزد و هزینه فعال سازی سرویس، مابقی وجه پرداخت شده به شماره حساب و یا کارت خریدار بدون کسر مبلغ اضافه‌ای، طی ۲ الی ۳ روز کاری واریز می‌گردد.
  3.  در صورت استفاده از سرویس به هر مقدار و انصراف از سرویس، به میزان استفاده هزینه سرویس گرفته می‌شود، از باقی آن مبلغ ۱۰ هزار تومان بابت کارمزد و هزینه فعال سازی کسر میگردد و مابقی به شماره حساب و یا کارت خریدار بدون کسر مبلغ اضافه‌ای، طی ۲ الی ۳ روز کاری واریز می‌گردد.
  4. امکان تبدیل سرویس از یک حالت به حالت دیگر وجود دارد به غیر از اکانت رایگان.
  5. وبسایت خوره khoreh.ir و آژانس تبلیغاتی و بازاریابی خوره، صرفا ارایه دهنده ربات هوشمند اینستاگرام هستند و  مسئولیت سوءاستفاده‌های احتمالی از بابت کار کردن با آن بر عهده خریدار بوده و آژانس تبلیغاتی و بازاریابی خوره در این زمینه خود را مصون می دارد.
  6.  آژانس تبلیغاتی و بازاریابی خوره موظف است در صورت قطع سرویس علاوه بر اضافه نمودن زمان قطعی به مدت زمان استفاده از ربات برای خریدار، ایشان را در کمتر از ۱۲ ساعت از قطعی خبردار کند.
  7. با وجود توضیحات ربات خوره در این صفحه، بایستی مجددا تاکید شود که فالوورها کاملا واقعی، فعال و هدفمند بوده و هیچ گونه فالوور فیکی به پیج شما اضافه نخواهد شد.
  8. لازم به ذکر است توجه داشته باشید پس از شروع به کار ربات شخصا نبایستی اقدام به فالو، آنفالو، لایک و کامنت گذاری کنید وگرنه امکان بلاک شدن پیج برای چند روز وجود دارد. آپلود عکس و پاسخ به کامنت هایی که در عکس های خودتان وجود دارد بلامانع است.
  9. آژانس تبلیغاتی و بازاریابی خوره برای استفاده از ربات یوزرنیم و رمز اکانت خریدار را نیاز دارد. این اطلاعات تا زمان استفاده نزد آژانس تبلیغاتی و بازاریابی خوره محفوظ است. در صورت سوءاستفاده های ناشی از تغییر پسورد آژانس تبلیغاتی و بازاریابی خوره هیچ گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد. به همین دلیل توصیه اکید می‌کنیم حتما ایمیل و شماره همراه خود را در صفحه اینستاگرام وارد کنید و همچنین اکانت فیسبوک خود را با صفحه اینستاگرام سینک کنید تا در صورت فراموشی پسورد، اکانت شما همچنان قابل بازیابی باشد.
  10. آژانس تبلیغاتی و بازاریابی خوره همواره وظیفه خود می‌داند تا مشتریان خود را با ارایه بهترین خدمات همواره راضی نگه دارد. به همین سبب در صورت بروز هر گونه مشکل آژانس تبلیغاتی و بازاریابی خوره، تمام سعی و تلاش خود را برای رفع مشکل مشتری انجام می‌دهد.